Hinnasto – Kuopio

Hiustenhoitokylpy 13,50
Kerastasehoito alk. 21,50

Leikkaus 29,50-53,50
Koneleikkaus 15,50
Otsatukanleikkaus 15,50
Lasten hiustenleikkaus (0-6v.) 28,00

Värjäys 66,50-109,00
Monivärjäys 74,50-138,50
Sävyvärjäys 43,00-61,00
Marmorointi 30,00-64,50
Esipigmentointi 17,50-41,00
Värinpoisto 45,00-75,00

Kampaukset 26,00-132,50

Parranajo 15,50
Amerikkalainen parranajo 49,50
Viiksien muotoilu 10,50
Parran värjäys 34,00

Kulmien muotoilu 14,00
Kulmien tai ripsien värjäys 15,50
Kulmien ja ripsien värjäys 30,00

Hiusten tuuhennukset/ pidennykset alk. 205,00
Pikkuletit tuntiveloituksen mukaan

Kiharakäsittelyt 61,00-126,50

Rakennekynnet 91,00
Kynsien geelaus alk. 77,00
Ranskalainen manikyyri rakennekynsien yhteydessä 17,00
Kynsien lakkaus 31,00
Huolto alk. 61,00
Korut á 0,50

Meikki alk. 44,00
Meikki (sis.koemeikin) alk. 76,50

Tuntiveloitus 66,00

Peruuttamattomista ajoista perimme 50%
Pidätämme oikeuden hinnan muutoksiin

Studio

½ päivää:

  • (max. 4h) 250 (sis. Tilan)
  • (max. 4h) 300 (sis. Tilan, kahvit, teet, pientä suolaista tai makeaa purtavaa)

Koko päivä:

  • 450 (sis. Tilan)
  • 500 (sis. Tilan, kahvit, teet, pientä suolaista ja makeaa purtavaa)


Mahdollisuus myös buffet-ruokailuun!

Olemme nyt myös Facebookissa. Uusimmat kuvat hiusstudiostamme löydät myös Facebook-ryhmästämme.